BH12PB1WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH12PB1WHFV-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BH12PB1WHFV-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 150MA HVSOF5
Ngā Rauemi: 1.BH12PB1WHFV-TR.pdf2.BH12PB1WHFV-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BH12PB1WHFV-TR
Tau Wae BH12PB1WHFV-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 150MA HVSOF5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254541 pcs Pepa Raraunga 1.BH12PB1WHFV-TR.pdf2.BH12PB1WHFV-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato HVSOF5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Soft Start Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-665 PSRR 60dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BH12PB1WHFV-TR-ND
BH12PB1WHFVTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA HVSOF5
Tae - Whakaaetanga (Max) 40µA I teie nei - Quiescent (Iq) 4µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tau Wae Tuakiri BH12PB1
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BH1406KV-E2
BH1406KV-E2
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC LSI FM RADIO 1CHIP 48-VQFP
I roto i te taonga: 24024 pcs
Tikiake: BH1406KV-E2.pdf
RFQ
BH123A
BH123A
Kaihanga: MPD (Memory Protection Devices)
Whakaahuatanga: BATT HOLDER CR123A THRU HOLE
I roto i te taonga: 101155 pcs
Tikiake: BH123A.pdf
RFQ
BH10AASF
BH10AASF
Whakaahuatanga: HOLDER 10 AA CELL W/9V SNAP FAST
Tikiake: BH10AASF.pdf
BH13DW
BH13DW
Whakaahuatanga: HOLDER 3 D CELL W/ 6" WIRE LEADS
Tikiake: BH13DW.pdf
BH13CW
BH13CW
Whakaahuatanga: HOLDER 3 C CELL W/6" WIRE LEADS
Tikiake: BH13CW.pdf
BH13DL
BH13DL
Whakaahuatanga: HOLDER 3 D CELL W/SOLDER LUGS
Tikiake: BH13DL.pdf
BH140A01BKBK0000
BH140A01BKBK0000
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH JOYSTICK PADDLE HALL
I roto i te taonga: 877 pcs
Tikiake: BH140A01BKBK0000.pdf
BH12NL
BH12NL
Whakaahuatanga: HOLDER 2 N CELL W/SOLDER LUGS
Tikiake: BH12NL.pdf
BH12DW
BH12DW
Whakaahuatanga: HOLDER BATT 2-D 36" WIRE W/ PLUG
Tikiake:
BH12NW
BH12NW
Whakaahuatanga: HOLDER 2 N CELL W/ 6" WIRE LEADS
Tikiake: BH12NW.pdf
BH10AAW
BH10AAW
Whakaahuatanga: HOLDER BATT 10-AA CELLS WIRE LDS
Tikiake: BH10AAW.pdf
BH13CL
BH13CL
Whakaahuatanga: HOLDER 3 C CELL W/SOLDER LUGS
Tikiake: BH13CL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel