BD99A41F-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD99A41F-E2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD99A41F-E2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC VOLTAGE SUPERVISOR 8SOP
Ngā Rauemi: 1.BD99A41F-E2.pdf2.BD99A41F-E2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD99A41F-E2
Tau Wae BD99A41F-E2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 64795 pcs Pepa Raraunga 1.BD99A41F-E2.pdf2.BD99A41F-E2.pdf
Putanga - Tae 4.1V Momo Simple Reset/Power-On Reset
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP Raupapa -
Tautuhi Tautuhi - Tautuhi anō Active High
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width)
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa BD99A41F-E2TR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1