BD80GA3MEFJ-ME2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD80GA3MEFJ-ME2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD80GA3MEFJ-ME2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 8V 300MA 8HTSOP-J
Ngā Rauemi: 1.BD80GA3MEFJ-ME2.pdf2.BD80GA3MEFJ-ME2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD80GA3MEFJ-ME2
Tau Wae BD80GA3MEFJ-ME2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 8V 300MA 8HTSOP-J Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 150761 pcs Pepa Raraunga 1.BD80GA3MEFJ-ME2.pdf2.BD80GA3MEFJ-ME2.pdf
Rae Tae (Max) 1.2V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-HTSOP-J Raupapa Automotive, AEC-Q100
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BD80GA3MEFJ-ME2TR Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8V 300mA 8-HTSOP-J
Tae - Whakaaetanga (Max) 900µA I teie nei - Quiescent (Iq) 0.6mA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BD80GC0MEFJ-ME2
BD80GC0MEFJ-ME2
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 8V 1A 8HTSOP-J
I roto i te taonga: 83748 pcs
Tikiake: BD80GC0MEFJ-ME2.pdf
RFQ
BD80GA5WEFJ-E2
BD80GA5WEFJ-E2
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 8V 500MA 8HTSOP-J
I roto i te taonga: 217826 pcs
Tikiake: BD80GA5WEFJ-E2.pdf
RFQ
BD809G
BD809G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS NPN 80V 10A TO-220AB