BD48K50G-TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD48K50G-TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD48K50G-TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC DETECTOR VOLT 5.0V OD SSOP3
Ngā Rauemi: 1.BD48K50G-TL.pdf2.BD48K50G-TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD48K50G-TL
Tau Wae BD48K50G-TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC DETECTOR VOLT 5.0V OD SSOP3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 415473 pcs Pepa Raraunga 1.BD48K50G-TL.pdf2.BD48K50G-TL.pdf
Putanga - Tae 5V Momo Voltage Detector
Pūrere Pūrere Whakarato 3-SSOP Raupapa BD48Kxx
Tautuhi Tautuhi - Tautuhi anō Active Low
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa BD48K50G-TLCT
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1