BD35390FJ-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD35390FJ-E2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD35390FJ-E2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC TERM REG DDR SDRAM 8SOPJ
Ngā Rauemi: 1.BD35390FJ-E2.pdf2.BD35390FJ-E2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD35390FJ-E2
Tau Wae BD35390FJ-E2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 107548 pcs Pepa Raraunga 1.BD35390FJ-E2.pdf2.BD35390FJ-E2.pdf
Putanga - Whakaputa Adjustable Momotuhi - Whakauru 2.7 V ~ 5.5 V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP-J Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa BD35390FJ-E2TR Tae Mahi -30°C ~ 100°C