BD33HC5WEFJ-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD33HC5WEFJ-E2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD33HC5WEFJ-E2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8HTSOP-J
Ngā Rauemi: 1.BD33HC5WEFJ-E2.pdf2.BD33HC5WEFJ-E2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD33HC5WEFJ-E2
Tau Wae BD33HC5WEFJ-E2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.5A 8HTSOP-J Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 172001 pcs Pepa Raraunga 1.BD33HC5WEFJ-E2.pdf2.BD33HC5WEFJ-E2.pdf
Rae Tae (Max) 0.93V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 8V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-HTSOP-J Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Soft Start Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BD33HC5WEFJ-E2DKR Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A 8-HTSOP-J
Tae - Whakaaetanga (Max) 900µA I teie nei - Quiescent (Iq) 0.6mA
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana Enable