BD33FA1FP3-ZTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD33FA1FP3-ZTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD33FA1FP3-ZTL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Ngā Rauemi: 1.BD33FA1FP3-ZTL.pdf2.BD33FA1FP3-ZTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD33FA1FP3-ZTL
Tau Wae BD33FA1FP3-ZTL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 347058 pcs Pepa Raraunga 1.BD33FA1FP3-ZTL.pdf2.BD33FA1FP3-ZTL.pdf
Rae Tae (Max) 3V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 25V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Original-Reel®
Paa / Case TO-243AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BD33FA1FP3-ZTLDKR Tae Mahi -25°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 100mA SOT-89-3
Tae - Whakaaetanga (Max) 450µA Nama - Whakaputa 100mA