BD3004HFP-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD3004HFP-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD3004HFP-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 500MA HRP7
Ngā Rauemi: BD3004HFP-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD3004HFP-TR
Tau Wae BD3004HFP-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 500MA HRP7 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30281 pcs Pepa Raraunga BD3004HFP-TR.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Pūrere Pūrere Whakarato HRP7 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA PSRR 55dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BD3004HFP-TR-ND
BD3004HFPTR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA HRP7 Tae - Whakaaetanga (Max) 130µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 0.8mA Nama - Whakaputa 500mA
Ngā Āhuatanga Mana Reset Tau Wae Tuakiri BD300*
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BD30GA3MEFJ-LBH2
BD30GA3MEFJ-LBH2
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 300MA 8HTSOP-J
I roto i te taonga: 116264 pcs
Tikiake: BD30GA3MEFJ-LBH2.pdf
RFQ
BD308
BD308
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: SCREWDRIVR SLOTTED 5/16" 13.19"
I roto i te taonga: 4953 pcs
Tikiake: BD308.pdf
RFQ
BD30GA3MEFJ-ME2
BD30GA3MEFJ-ME2
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Tikiake: BD30GA3MEFJ-ME2.pdf
BD30GC0MEFJ-ME2
BD30GC0MEFJ-ME2
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3V 1A 8HTSOP-J
Tikiake: BD30GC0MEFJ-ME2.pdf
BD306
BD306
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: SCREWDRIVR SLOTTED 5/16" 11.19"