BD25HC0MEFJ-ME2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD25HC0MEFJ-ME2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD25HC0MEFJ-ME2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 1A 8HTSOP-J
Ngā Rauemi: 1.BD25HC0MEFJ-ME2.pdf2.BD25HC0MEFJ-ME2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD25HC0MEFJ-ME2
Tau Wae BD25HC0MEFJ-ME2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 1A 8HTSOP-J Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 124663 pcs Pepa Raraunga 1.BD25HC0MEFJ-ME2.pdf2.BD25HC0MEFJ-ME2.pdf
Rae Tae (Max) 1.2V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 8V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-HTSOP-J Raupapa Automotive, AEC-Q100
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Soft Start Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BD25HC0MEFJ-ME2TR Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 8-HTSOP-J
Tae - Whakaaetanga (Max) 900µA I teie nei - Quiescent (Iq) 0.6mA
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable