BD1HD500FVM-CTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD1HD500FVM-CTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD1HD500FVM-CTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua 1CH HIGH-SIDE SWITCH, 4-18V, 500
Ngā Rauemi: 1.BD1HD500FVM-CTR.pdf2.BD1HD500FVM-CTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD1HD500FVM-CTR
Tau Wae BD1HD500FVM-CTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 118282 pcs Pepa Raraunga 1.BD1HD500FVM-CTR.pdf2.BD1HD500FVM-CTR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 18 V Ngaohihi - Tae -
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Roto I (Tono) 500 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga - Momo Input CMOS
Ngā āhuatanga - Tiaki Whakamutunga Over Current, Over Temperature, UVLO
Nama - Whakaputa (Max) 3mA