BD18GA3MEFJ-LBH2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD18GA3MEFJ-LBH2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD18GA3MEFJ-LBH2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.8V 300MA 8HTSOP-J
Ngā Rauemi: 1.BD18GA3MEFJ-LBH2.pdf2.BD18GA3MEFJ-LBH2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD18GA3MEFJ-LBH2
Tau Wae BD18GA3MEFJ-LBH2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.8V 300MA 8HTSOP-J Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128386 pcs Pepa Raraunga 1.BD18GA3MEFJ-LBH2.pdf2.BD18GA3MEFJ-LBH2.pdf
Rae Tae (Max) 1.2V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 14V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-HTSOP-J Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BD18GA3MEFJ-LBH2TR Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 8-HTSOP-J
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.2mA Nama - Whakaputa 300mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BD18GC0MEFJ-ME2
BD18GC0MEFJ-ME2
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 1A 8HTSOP-J
I roto i te taonga: 108208 pcs
Tikiake: BD18GC0MEFJ-ME2.pdf
RFQ
BD18351EFV-ME2
BD18351EFV-ME2
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: LED DRIVER WITH BUILT-IN PWM SIG
I roto i te taonga: 47525 pcs
Tikiake: BD18351EFV-ME2.pdf
RFQ
BD180G
BD180G
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS PNP 80V 1A TO225