BD15HC0MEFJ-ME2
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
BD15HC0MEFJ-ME2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BD15HC0MEFJ-ME2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 1.5V 1A 8HTSOP
Ngā Rauemi: BD15HC0MEFJ-ME2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BD15HC0MEFJ-ME2
Tau Wae BD15HC0MEFJ-ME2 Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LDO 1.5V 1A 8HTSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118420 pcs Pepa Raraunga BD15HC0MEFJ-ME2.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 - Momotuhi - Whakauru 4.5 V ~ 8 V
Tuhinga o mua - Breakdown 8-HTSOP-J Raupapa Automotive, AEC-Q100
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Topology Whakahaere 1A
Ko te poari 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad Ētahi Ingoa BD15HC0MEFJ-ME2TR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tuhinga o mua 0.6V @ 1A
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga BD15HC0MEFJ-ME2
Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 1A 8-HTSOP-J
Whakaahuatanga IC REG LDO 1.5V 1A 8HTSOP Nama - Whakaputa 1.5V