BCX56-16T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BCX56-16T100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BCX56-16T100
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 80V 1A MPT3
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BCX56-16T100
Tau Wae BCX56-16T100 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS NPN 80V 1A MPT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184614 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 80V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 50mA, 500mA
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato MPT3
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-243AA
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 1A 100MHz 2W Surface Mount MPT3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 100 @ 150mA, 2V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) -
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 1A Tau Wae Tuakiri BCX56
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BCX56-16 BK
BCX56-16 BK
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANSISTOR NPN SOT89
I roto i te taonga: 4758 pcs
Tikiake: BCX56-16 BK.pdf
RFQ
BCX56-16 TR
BCX56-16 TR
I roto i te taonga: 4787 pcs
Tikiake: BCX56-16 TR.pdf
RFQ
BCX5610TA
BCX5610TA
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: TRANS NPN 80V 1A SOT89
Tikiake: BCX5610TA.pdf
BCX56-16,147
BCX56-16,147
Kaihanga: Nexperia