BA78M15CP-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA78M15CP-E2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA78M15CP-E2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 15V 500MA TO220CP-3
Ngā Rauemi: 1.BA78M15CP-E2.pdf2.BA78M15CP-E2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA78M15CP-E2
Tau Wae BA78M15CP-E2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LIN 15V 500MA TO220CP-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120153 pcs Pepa Raraunga 1.BA78M15CP-E2.pdf2.BA78M15CP-E2.pdf
Rae Tae (Max) 2V @ 500mA (Typ) Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 15V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220CP-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-220-3 Cropped Leads PSRR 60dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BA78M15CP-E2TR
BA78M15CPE2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220CP-3
Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA I teie nei - Quiescent (Iq) 4.5mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana -