BA028LBSG2-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA028LBSG2-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA028LBSG2-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 150MA SMP5
Ngā Rauemi: BA028LBSG2-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA028LBSG2-TR
Tau Wae BA028LBSG2-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 150MA SMP5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164857 pcs Pepa Raraunga BA028LBSG2-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.15V @ 50mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 7V
Pūrere Pūrere Whakarato SMP5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 66dB ~ 58dB (400Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BA028LBSG2-TR-ND
BA028LBSG2TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SMP5 I teie nei - Quiescent (Iq) 15µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable