2SK2463T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SK2463T100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SK2463T100
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 2A MPT3
Ngā Rauemi: 2SK2463T100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SK2463T100
Tau Wae 2SK2463T100 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 2A MPT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170178 pcs Pepa Raraunga 2SK2463T100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato MPT3
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 1A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 500mW (Ta) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 200pF @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 60V 2A (Ta) 500mW (Ta) Surface Mount MPT3 I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 2A (Ta)