2SD2150T100S
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SD2150T100S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SD2150T100S
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS NPN 20V 3A SOT-89
Ngā Rauemi: 2SD2150T100S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SD2150T100S
Tau Wae 2SD2150T100S Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS NPN 20V 3A SOT-89 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 292368 pcs Pepa Raraunga 2SD2150T100S.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 20V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 500mV @ 100mA, 2A
Momo Pukapuka NPN Pūrere Pūrere Whakarato MPT3
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-243AA
Ētahi Ingoa 2SD2150T100S-ND
2SD2150T100STR
Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 290MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 3A 290MHz 500mW Surface Mount MPT3 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 270 @ 100mA, 2V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 100nA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 3A