2SB1188T100P
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SB1188T100P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SB1188T100P
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 32V 2A SOT-89
Ngā Rauemi: 2SB1188T100P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SB1188T100P
Tau Wae 2SB1188T100P Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS PNP 32V 2A SOT-89 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258189 pcs Pepa Raraunga 2SB1188T100P.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 32V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 800mV @ 200mA, 2A
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato MPT3
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-243AA
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 32V 2A 100MHz 2W Surface Mount MPT3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 82 @ 500mA, 3V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1µA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2A Tau Wae Tuakiri 2SB1188