2SAR554P5T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR554P5T100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SAR554P5T100
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua PNP -50V -2A MEDIUM POWER TRANSI
Ngā Rauemi: 1.2SAR554P5T100.pdf2.2SAR554P5T100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SAR554P5T100
Tau Wae 2SAR554P5T100 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 484557 pcs Pepa Raraunga 1.2SAR554P5T100.pdf2.2SAR554P5T100.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 80V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 25mA, 500mA
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato MPT3
Raupapa - Mana - Max 500mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-243AA
Ētahi Ingoa 2SAR554P5T100TR Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga - Te whakawhiti 340MHz Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 1.5A 340MHz 500mW Surface Mount MPT3
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1µA (ICBO)
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 1.5A