2SAR544PT100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR544PT100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SAR544PT100
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 80V 2.5A SOT-89
Ngā Rauemi: 2SAR544PT100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SAR544PT100
Tau Wae 2SAR544PT100 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS PNP 80V 2.5A SOT-89 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246628 pcs Pepa Raraunga 2SAR544PT100.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 80V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 50mA, 1A
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato MPT3
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-243AA
Ētahi Ingoa 2SAR544PT100TR Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 280MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 2.5A 280MHz 2W Surface Mount MPT3 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1µA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2.5A