2SAR512PT100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SAR512PT100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2SAR512PT100
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua TRANS PNP 30V 2A MPT3
Ngā Rauemi: 1.2SAR512PT100.pdf2.2SAR512PT100.pdf3.2SAR512PT100.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2SAR512PT100
Tau Wae 2SAR512PT100 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga TRANS PNP 30V 2A MPT3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 30V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 35mA, 700mA
Momo Pukapuka PNP Pūrere Pūrere Whakarato MPT3
Raupapa - Mana - Max 2W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case TO-243AA
Ētahi Ingoa 2SAR512PT100CT Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tuhinga - Te whakawhiti 430MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar (BJT) Transistor PNP 30V 2A 430MHz 2W Surface Mount MPT3 DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 100mA, 2V
I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1µA (ICBO) I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 2A