RAB-32033-000
KnowlesKnowles
RAB-32033-000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RAB-32033-000
Kaihanga / Waitohu: Knowles
Whakaahuatanga hua SPEAKER 50OHM SIDE PORT 106DB
Ngā Rauemi: RAB-32033-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RAB-32033-000
Tau Wae RAB-32033-000 Kaihanga Knowles
Whakaahuatanga SPEAKER 50OHM SIDE PORT 106DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 10136 pcs Pepa Raraunga RAB-32033-000.pdf
Momo Receiver, Balanced Armature Whakamutunga Solder Pads
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 0.203" L x 1.117" W (5.15mm x 2.96mm)
Hanga Rectangular Raupapa RAB
Ratonga - Tauranga Tauranga Top
Packaging Tray Ētahi Ingoa 423-1384
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Rawa -
Rauemi - Kotahi - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Hapa 50 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.203" (5.15mm)
Mahinga Rawe 20Hz ~ 11.8kHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Mahinga - dBA 106.00 He pai - Momo Sound Pressure Level (SPL)
Mahinga - Nga whakamatau - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohms Receiver, Balanced Armature Speaker 20Hz ~ 11.8kHz Top Rectangular 106dB