GD30-31488-000
KnowlesKnowles
Knowles
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GD30-31488-000
Kaihanga / Waitohu: Knowles
Whakaahuatanga hua SPEAKER 281OHM TOP PORT 100DB
Ngā Rauemi: GD30-31488-000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GD30-31488-000
Tau Wae GD30-31488-000 Kaihanga Knowles
Whakaahuatanga SPEAKER 281OHM TOP PORT 100DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1571 pcs Pepa Raraunga GD30-31488-000.pdf
Momo Receiver, Balanced Armature Whakamutunga Solder Pads
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 0.240" L x 0.126" W (6.10mm x 3.20mm)
Hanga Rectangular Raupapa GD30
Ratonga - Mana - Max 10mW
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Rawa -
Rauemi - Kotahi - Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Hapa 281 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm)
Mahinga Rawe 100Hz ~ 6.7kHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Mahinga - dBA 100.00 He pai - Momo Sound Pressure Level (SPL)
Mahinga - Nga whakamatau - Whakaahuatanga Taipitopito 281 Ohms Receiver, Balanced Armature Speaker 100Hz ~ 6.7kHz Top Rectangular 100dB
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GD35-17P-NM
GD35-17P-NM
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 3.5GHZ GRID CAB BRKT 30"
I roto i te taonga: 1863 pcs
Tikiake: GD35-17P-NM.pdf
RFQ
SP-2509
SP-2509
Kaihanga: Soberton, Inc.
Whakaahuatanga: SPEAKER 8 OHM 84DB 1.0W/1.2W 550