EL-23078-D44
KnowlesKnowles
Knowles
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL-23078-D44
Kaihanga / Waitohu: Knowles
Whakaahuatanga hua MICROPHONE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL-23078-D44
Tau Wae EL-23078-D44 Kaihanga Knowles
Whakaahuatanga MICROPHONE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5476 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 1.3V Momo Electret Condenser
Whakamutunga Solder Pads Rahi / Rahi 0.219" L x 0.157" W (5.56mm x 3.99mm)
Hanga Rectangular Raupapa EL
Whakaaroaro -55dB ±2dB @ 74dB SPL Ratonga S / N -
Tauranga Tauranga Side, Top Packaging Bulk
Momo putanga Analog Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 4.4 kOhms Teitei (Max) 0.089" (2.26mm)
Mahinga Rawe 100Hz ~ 10kHz Whakahaere Unidirectional
Whakaahuatanga Taipitopito 100Hz ~ 10kHz Analog Microphone Electret Condenser Unidirectional (-55dB ±2dB @ 74dB SPL) Solder Pads I teie nei - Te tuku 50µA