BW-21810-000
KnowlesKnowles
Knowles
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BW-21810-000
Kaihanga / Waitohu: Knowles
Whakaahuatanga hua MICROPHONE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BW-21810-000
Tau Wae BW-21810-000 Kaihanga Knowles
Whakaahuatanga MICROPHONE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4496 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 1.3V Momo -
Whakamutunga Solder Pads Rahi / Rahi 0.310" L x 0.218" W (7.87mm x 5.54mm)
Hanga Rectangular Raupapa BW
Whakaaroaro -60dB ±3dB @ 74dB SPL Ratonga S / N -
Tauranga Tauranga Side, Top Packaging Bulk
Momo putanga Analog Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 3.5 kOhms
Teitei (Max) 0.090" (2.29mm) Mahinga Rawe 300Hz ~ 4.3kHz
Whakahaere - Whakaahuatanga Taipitopito 300Hz ~ 4.3kHz Analog Microphone (-60dB ±3dB @ 74dB SPL) Solder Pads
I teie nei - Te tuku 50µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BW-532-3
BW-532-3
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: BOOTH WRENCH 3" LONG SHAFT
I roto i te taonga: 16810 pcs
Tikiake: BW-532-3.pdf
RFQ
VEK-F-30351-000
VEK-F-30351-000
Kaihanga: Knowles
Whakaahuatanga: SENSOR ASSEMBLY
I roto i te taonga: 4128 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: WIRE WRAPPING BIT 26 AWG