BT-21835-000
KnowlesKnowles
Knowles
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BT-21835-000
Kaihanga / Waitohu: Knowles
Whakaahuatanga hua MIC COND ANALOG -53.5DB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BT-21835-000
Tau Wae BT-21835-000 Kaihanga Knowles
He Rahinga Kei te wātea 6464 pcs Pepa Raraunga
Waahi Ngaohiko 0.9V ~ 10V Putanga - Kua tohua 1.3V
Momo Electret Condenser Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.310" L x 0.218" W (7.87mm x 5.54mm) Hanga Rectangular
Raupapa BT Whakaaroaro -53.5dB ±3dB @ 74dB SPL
Ratonga S / N - Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Momo putanga Analog
Ētahi Ingoa BT-21835
BT-21835-ND
Q5830649
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 3.5 kOhms Teitei (Max) 0.090" (2.29mm)
Mahinga Rawe 500Hz ~ 10kHz Whakahaere -
Whakaahuatanga Taipitopito 500Hz ~ 10kHz Analog Microphone Electret Condenser 0.9V ~ 10V (-53.5dB ±3dB @ 74dB SPL) Solder Pads I teie nei - Te tuku 50µA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BT-21759-134
BT-21759-134
Kaihanga: Knowles
Whakaahuatanga: MICROPHONE
I roto i te taonga: 4014 pcs
Tikiake:
RFQ
BT-24
BT-24
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRP 24CIRC 0.652"
I roto i te taonga: 1902 pcs
Tikiake: BT-24.pdf
RFQ
BT-22
BT-22
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.652"
Tikiake: BT-22.pdf
BT-250
BT-250
Kaihanga: Amprobe
Whakaahuatanga: BREAKER TRACER 90-250VAC
I roto i te taonga: 805 pcs
Tikiake: BT-250.pdf
BT-25
BT-25
Whakaahuatanga: CONN BARRIER STRP 25CIRC 0.652"