SFTMC1000223MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFTMC1000223MX0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFTMC1000223MX0
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: SFTMC1000223MX0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFTMC1000223MX0
Tau Wae SFTMC1000223MX0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 0.022UF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9409 pcs Pepa Raraunga SFTMC1000223MX0.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Rahi Tae M5x0.8 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.220" L (6.35mm x 5.60mm) Raupapa SFTMC
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 0.022µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SFTMC0500333MX0
SFTMC0500333MX0
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
I roto i te taonga: 5713 pcs
Tikiake: SFTMC0500333MX0.pdf
RFQ
SFTD4BEIGE
SFTD4BEIGE
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: TB DIN 24A 300V 10AWG 20PC