SFSUC5000151MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFSUC5000151MC0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFSUC5000151MC0
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Ngā Rauemi: SFSUC5000151MC0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFSUC5000151MC0
Tau Wae SFSUC5000151MC0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3544 pcs Pepa Raraunga SFSUC5000151MC0.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Rahi Tae - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.256" Dia x 0.118" L (6.50mm x 3.00mm) Raupapa SFSUC
Ratonga - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 7dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 150pF