SFNOC1000220ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFNOC1000220ZC0
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 22PF 100V AXIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFNOC1000220ZC0
Tau Wae SFNOC1000220ZC0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 22PF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3644 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui -20%, +80%
Rahi Tae M2.5x0.45 Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.138" Dia x 0.402" L (3.50mm x 10.20mm) Raupapa -
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 22pF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 22pF