SFJNC5000224MX0
Hua Hua
Tau Wae: SFJNC5000224MX0
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 0.22UF 500V AXIAL
Ngā Rauemi: SFJNC5000224MX0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFJNC5000224MX0
Tau Wae SFJNC5000224MX0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 0.22UF 500V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2219 pcs Pepa Raraunga SFJNC5000224MX0.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Rahi Tae M6x0.75 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Raupapa SFJN
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 62dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 15A
Te kaha 0.22µF