SFJNC3K00221MC0
Hua Hua
Tau Wae: SFJNC3K00221MC0
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 220PF 3KV AXIAL
Ngā Rauemi: SFJNC3K00221MC0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFJNC3K00221MC0
Tau Wae SFJNC3K00221MC0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 220PF 3KV AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1976 pcs Pepa Raraunga SFJNC3K00221MC0.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±20%
Rahi Tae M6x0.75 Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Raupapa SFJN
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 10dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 220pF Feed Through Capacitor 3000V (3kV) 15A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 15A
Te kaha 220pF