SFJEL2K00332MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEL2K00332MX0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFJEL2K00332MX0
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 3300PF 2KV AXIAL
Ngā Rauemi: SFJEL2K00332MX0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFJEL2K00332MX0
Tau Wae SFJEL2K00332MX0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 3300PF 2KV AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2076 pcs Pepa Raraunga SFJEL2K00332MX0.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Rahi Tae 1/4-28 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Raupapa SFJE
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 35dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 15A
Te kaha 3300pF