SFJEL0500225MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEL0500225MX1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFJEL0500225MX1
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 50V AXIAL
Ngā Rauemi: SFJEL0500225MX1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFJEL0500225MX1
Tau Wae SFJEL0500225MX1 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3948 pcs Pepa Raraunga SFJEL0500225MX1.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Rahi Tae 1/4-28 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Raupapa SFJE
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Feed Through Capacitor 50V 15A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 15A
Te kaha 2.2µF