SFCML5000151MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCML5000151MC1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFCML5000151MC1
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Ngā Rauemi: SFCML5000151MC1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFCML5000151MC1
Tau Wae SFCML5000151MC1 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3456 pcs Pepa Raraunga SFCML5000151MC1.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Rahi Tae M5x0.8 Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Raupapa SFCM
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 10dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 150pF