SFCIC5000101MC1
Hua Hua
Tau Wae: SFCIC5000101MC1
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFCIC5000101MC1
Tau Wae SFCIC5000101MC1 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7738 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Rahi Tae 2BA Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Raupapa -
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 100pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 100pF