SFCDP5001N36MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCDP5001N36MX0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFCDP5001N36MX0
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 1360PF 500V AXIAL
Ngā Rauemi: SFCDP5001N36MX0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFCDP5001N36MX0
Tau Wae SFCDP5001N36MX0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 1360PF 500V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2459 pcs Pepa Raraunga SFCDP5001N36MX0.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Rahi Tae 12-32 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm) Raupapa SFCD
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 37dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 1360pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 1360pF