SFBLP1000441ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBLP1000441ZC1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFBLP1000441ZC1
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 440PF 100V AXIAL
Ngā Rauemi: SFBLP1000441ZC1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFBLP1000441ZC1
Tau Wae SFBLP1000441ZC1 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 440PF 100V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2776 pcs Pepa Raraunga SFBLP1000441ZC1.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui -20%, +80%
Rahi Tae M4x0.7 Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Raupapa SFBL
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 440pF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 440pF