SFBDL5000101MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBDL5000101MC1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFBDL5000101MC1
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
Ngā Rauemi: SFBDL5000101MC1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFBDL5000101MC1
Tau Wae SFBDL5000101MC1 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7013 pcs Pepa Raraunga SFBDL5000101MC1.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Rahi Tae 12-32 Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Raupapa SFBD
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 7dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 100pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 100pF