SFAJL5000471MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJL5000471MX1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFAJL5000471MX1
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL
Ngā Rauemi: SFAJL5000471MX1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFAJL5000471MX1
Tau Wae SFAJL5000471MX1 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 470PF 500V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6981 pcs Pepa Raraunga SFAJL5000471MX1.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Rahi Tae M3x0.5 Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Raupapa SFAJ
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 19dB @ 100MHz
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 470pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 470pF