SFAJL5000220ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAJL5000220ZC1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFAJL5000220ZC1
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
Ngā Rauemi: SFAJL5000220ZC1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFAJL5000220ZC1
Tau Wae SFAJL5000220ZC1 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3965 pcs Pepa Raraunga SFAJL5000220ZC1.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui -20%, +80%
Rahi Tae M3x0.5 Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Raupapa SFAJ
Ratonga - Paa / Case Axial, Bushing
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito 22pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 22pF