SBSMP5000153MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBSMP5000153MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Ngā Rauemi: SBSMP5000153MXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBSMP5000153MXT
Tau Wae SBSMP5000153MXT Kaihanga Knowles Syfer
He Rahinga Kei te wātea 19706 pcs Pepa Raraunga SBSMP5000153MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Ngā uara C = 0.015µF
Momo Low Pass Hangarau LC (Pi)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa SBSM
Resist - Channel (Ohms) - Paa / Case 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.133" (3.38mm) Whakarite Tae 3rd
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.015µF 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
I teie nei 20A Poutama / Whakaoho Rawa -
Taumahi Whakamatau 44dB @ 100MHz Nga tono General Purpose