SBSMC5000152MXR
Hua Hua
Tau Wae: SBSMC5000152MXR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Ngā Rauemi: SBSMC5000152MXR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBSMC5000152MXR
Tau Wae SBSMC5000152MXR Kaihanga Knowles Syfer
He Rahinga Kei te wātea 21007 pcs Pepa Raraunga SBSMC5000152MXR.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Feed Through Capacitor
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SBSMC5000103MXB
SBSMC5000103MXB
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
I roto i te taonga: 11685 pcs
Tikiake: SBSMC5000103MXB.pdf
RFQ
SBSMC5000222MXR
SBSMC5000222MXR
Kaihanga: Knowles Syfer
I roto i te taonga: 22178 pcs
Tikiake: SBSMC5000222MXR.pdf
RFQ
SBSMC5000153MXT
SBSMC5000153MXT
Tikiake: SBSMC5000153MXT.pdf
Tikiake: SBSMC5000152MXB.pdf
Tikiake: SBSMC5000102MXT.pdf
Tikiake: SBSMC5000102MXR.pdf
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 0.01UF 500V 2220
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel