SBSMC1000224MXB
Hua Hua
Tau Wae: SBSMC1000224MXB
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Ngā Rauemi: SBSMC1000224MXB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBSMC1000224MXB
Tau Wae SBSMC1000224MXB Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11284 pcs Pepa Raraunga SBSMC1000224MXB.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Rahi Tae - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa SBSM
Ratonga - Paa / Case 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te Hainatanga Whakataunga 43dB @ 100MHz
Teitei (Max) 0.133" (3.38mm) Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Feed Through Capacitor 100V 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 20A
Te kaha 0.22µF