SBSGC5000103MXB
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBSGC5000103MXB
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Ngā Rauemi: SBSGC5000103MXB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBSGC5000103MXB
Tau Wae SBSGC5000103MXB Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13252 pcs Pepa Raraunga SBSGC5000103MXB.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Rahi Tae - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) Raupapa SBSG
Ratonga - Paa / Case 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te Hainatanga Whakataunga 38dB @ 100MHz
Teitei (Max) 0.104" (2.65mm) Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Feed Through Capacitor 500V 10A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 10000pF