SBSGC0500224MXB
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SBSGC0500224MXB
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER
Ngā Rauemi: SBSGC0500224MXB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SBSGC0500224MXB
Tau Wae SBSGC0500224MXB Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 17952 pcs Pepa Raraunga SBSGC0500224MXB.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Rahi Tae - Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.179" L x 0.126" W x 0.104" H (4.55mm x 3.20mm x 2.65mm) Raupapa SBSG
Ratonga - Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa 1608-1470 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te Hainatanga Whakataunga 39dB @ 100MHz
Teitei (Max) 0.104" (2.65mm) Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Feed Through Capacitor 50V 10A 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) (Max) - I teie nei 10A
Te kaha 0.22µF