2225Y6K00821MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y6K00821MXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225Y6K00821MXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 820PF 6KV X7R 2225
Ngā Rauemi: 1.2225Y6K00821MXT.pdf2.2225Y6K00821MXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225Y6K00821MXT
Tau Wae 2225Y6K00821MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 820PF 6KV X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84025 pcs Pepa Raraunga 1.2225Y6K00821MXT.pdf2.2225Y6K00821MXT.pdf
Putanga - Kua tohua 6000V (6kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 820pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Te kaha 820pF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2226
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HOLDER BATTERY 1CELL D ALUM
I roto i te taonga: 65562 pcs
Tikiake: 2226.pdf
RFQ
2226
Kaihanga: SCS
Whakaahuatanga: WRIST STRAP MEDIUM MAGNETIC
I roto i te taonga: 3190 pcs
Tikiake: 2226.pdf
RFQ
2225Y6K00821KXT
2225Y6K00821KXT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 820PF 6KV X7R 2225
Tikiake: 2225Y6K00821KXT.pdf
2225Y6K00821JXT
2225Y6K00821JXT
Kaihanga: Knowles Syfer
Tikiake: 2225Y6K00821JXT.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN MEZZANINE 25MM