2225Y6300181GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y6300181GCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225Y6300181GCT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 180PF 630V C0G/NP0 2225
Ngā Rauemi: 1.2225Y6300181GCT.pdf2.2225Y6300181GCT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225Y6300181GCT
Tau Wae 2225Y6300181GCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 180PF 630V C0G/NP0 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22490 pcs Pepa Raraunga 1.2225Y6300181GCT.pdf2.2225Y6300181GCT.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema C0G, NP0 (1B)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 180pF ±2% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Te kaha 180pF Nga tono Boardflex Sensitive