2225Y4K00681KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y4K00681KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225Y4K00681KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 680PF 4KV X7R 2225
Ngā Rauemi: 1.2225Y4K00681KXT.pdf2.2225Y4K00681KXT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225Y4K00681KXT
Tau Wae 2225Y4K00681KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 680PF 4KV X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87424 pcs Pepa Raraunga 1.2225Y4K00681KXT.pdf2.2225Y4K00681KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 4000V (4kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 680pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Te kaha 680pF Nga tono Boardflex Sensitive