2225Y1K20104KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y1K20104KXT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225Y1K20104KXT
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 2225
Ngā Rauemi: 1.2225Y1K20104KXT.pdf2.2225Y1K20104KXT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225Y1K20104KXT
Tau Wae 2225Y1K20104KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 1.2KV X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24392 pcs Pepa Raraunga 1.2225Y1K20104KXT.pdf2.2225Y1K20104KXT.pdf
Putanga - Kua tohua 1200V (1.2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm) Te Tae Tema X7R (2R1)
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Raupapa FlexiCap™
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono Boardflex Sensitive