2225Y1K00100FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225Y1K00100FCR
Kaihanga / Waitohu: Knowles Syfer
Whakaahuatanga hua CAP CER 2225
Ngā Rauemi: 2225Y1K00100FCR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225Y1K00100FCR
Tau Wae 2225Y1K00100FCR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20375 pcs Pepa Raraunga 2225Y1K00100FCR.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga 2225Y1K00100FCR
Whakaahua nui Ceramic Capacitor Whakaahuatanga CAP CER 2225
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2225Y1K00100GCT
2225Y1K00100GCT
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 1KV C0G/NP0 2225
I roto i te taonga: 24320 pcs
Tikiake: 2225Y1K00100GCT.pdf
RFQ
2225Y1000824KXR
2225Y1000824KXR
Kaihanga: Knowles Syfer
Whakaahuatanga: CAP CER 0.82UF 100V X7R 2225